کابوس
دوشنبه 21 دی 1394 ساعت 20:28 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
گزارش عملکرد لژیون خانم بهار,سی دی کابوس

                                   

کابوس پرده ای یا یکی از نمایشنامه های جهنم است.

ما می گوییم صور پنهان داریم,یعنی چیزهایی که نمی بینیم مثل عقل و نفس و روح.زمانیکه می خوابیم جسممان از کار می افتد.در خواب گرسنمه و تشنه می شویم.تمام حس های ما به خوابمان منتقل می شود.فردی که در بیداری دزد باشد در خواب هم دزد است یعنی صور پنهان من با این قضیه مشکل دارد.فردی که در بیداری خیانت می کند در خواب هم خیانت می کند.زمانیکه خواب هستیم که نمی فهمیم خوابیده ایم.خواب یک مرگ موقت است.گاهی خوابها تعبیر می شوند و خواب یک نشانه است.برای خود من پیش آمده قبل از اینکه امتحان کمک راهنمایی قبول شوم خواب های زیادی می دیدم.
آنچه در خواب می بینیم یادمان نمی ماند چون جز صور پنهان ما است.دلایل و نشانه های افکار منفی خواب های ما است.افرادی که در ضد ارزش ها هستند نمی توانند بخوابند و آرامش ندارند.بهشت و جهنم مثال است فردی که در این دنیا درگیر افکار منفی است و همیشه با خودش و آدم های دیگر درگیر است مثل این است که در جهنم است گرم می شود و احساس می کند دارد منفجر می شود و بعد یخ می شود و این گرم و یخ شدن مثال جهنم است.
در خواب زمان نداریم,بی زمانی است.درکش برایمان سخت است مثال فیلم ها که مثلا جادوگری در فیلم در جایی ظاهر می شود همان لحظه در جای دیگری ظاهر می شود.
تمام کابوس ها بر می گردد به نیروهای منفی.ما در وادی اول از تفکر حرف می زنیم,تفکر یعنی جرکت معلوم از یک نقطه به نقطه ای دیگر.یعنی زمانیکه انسان می خواهد تغییر بکند حتما حتما باید نگاه و نگرشش عوض شود یعنی باید وادی اول را طی بکند و ... تا بتواند چیزی را تغییر دهد.
اینکه گفته می شود افکار من خیلی منفی است یعنی اینکه ما یک ذهنی داریم که مثل سیاه چاله می ماند و همه چیز را جذب می کند.سیاه چاله ها از خودشان نور ندارند برای همین همه چیز را جذب می کنند.بنابراین این سیاه چاله ها باعث می شود که ما به چه چیزهایی فکر کنیم و به چه چیزهایی فکر نکنیم.بعنوان مثال من در حال شستن ظرف یا غذا درست کردن هستم مدام افکار من منفی است تمام انرژی من گرفته می شود و این افکار ذهنم را خراب می کند.مثلا با خودمان می گوییم دیدی فلانی تحویلت نگرفت یا دیدی فلانی چه حرفی به تو زد و ... مدام این نوع افکار می آید و از آدم انرژی می گیرد و از جلسات و لژیون کنگره که می روید خانه حالتان خوب است و پر انرژی هستید ولی یک ساعت دیگر این افکار هجوم می آورند و انرژی شما را می گیرند.
چه چیزی باعث می شود این افکار بیایند سراغمان؟ ضد ارزشها.زمانیکه شما غیبت کنید یا دروغ بگویید و چیزی را پنهان می کنید و خیانت می کنید این ها اعمال ضد ارزشی است.ضد ارزش فقط به بریدن سر نیست کارهای بسیار زیادی هستند که بنظر کوچک می آیند ولی انجام آن انرژی را از ما می گیرد.هدر دادن آب یا قطع کردن درختان یا زباله ریختن در خیابان و ... ضد ارزش محسوب می شود.زمانیکه این اتفاق می افتد باعث می شود افکار ما خود به خود منفی شوند.باید از انجام این اعمال دوری کنیم.
بزرگترین دشمن انسان جهل و نا آگاهی انسان است.چون انسان از جهل و نا آگاهی خودش است که ضربه می خورد.وقتی که غیبت می کنید حال خودتان بد می شود فردی که در موردش غیبت می شود که اصلا متوجه نمی شود در نتیجه انرژی خودتان از بین می رود.
محبت به لمس و سخن نیست.فقط به قربونت برم و فدات بشم نیست.محبت به این است که هیچ سری بین طرف مقابل شما نباشد و زمانیکه شما به فردی می گویید دوستت دارم قلبا دوستش داشته باشید نه اینکه در دلتان از او متنفر باشید ولی در ظاهر او را در آغوش بگیرید ما این را محبت نمی دانیم.
محبت این است که شما از همسرتان چیزی را مخفی نکنید.اگر پس انداز می کنید برای زندگی تان باشد نه اینکه جمع کنید و طلا بخرید زمانیکه موعد چک همسرتان شد و نیاز داشت بگویید من ندارم.این خوب نیست و محبت نیست.محبت به این است اگر کسی برایت کاری انجام کی دهد از او تشکر کنید مثلا یک استکان چای برایتان می ریزد.محبت به این است اگر در مهمانی حاضر شدی یک مدل غذا برایتان حاضر کردند پشت سرش حرف نزنید.باید محبت داشته باشید چون زمانیکه شما دریچه محبتتان را می بندید دیگر فرد انرژی شما را جذب نمی کند برای همین می گویند افرادی که سفر اولی هستند هم قلبا و هم ذهنا افکار و اندیشه شان باید تغییر بکند تا مسافرشان رها شود.من می آیم به کنگره ولی قلب و ذهنم با مسافر درگیر است و مسافر رها نمی شود.از این دست خیلی داریم.باید ببخشید و گذشت کنید و آموزش بگیرید.
اینها باعث می شود ضد ارزشها در ما قوی شود و افکار به سمت ما هجوم می آورند.چرا می گویند دزدی نکنید و مالتان را از راه حلال به دست بیاورید؟چون این دزدی و خلاف الان معلوم نمی شود.فردی که درآمد میلیونی دارد دلیل بر این نیست که در آرامش هم زندگی می کند شاید در آسایش زندگی کند ولی آرامش ندارد یا خواب راحت ندارد و فردی که خواب راحت ندارد در جهنم است.اگر نتواند از مالش را ببخشد و اجازه ندارد به کسی که نیازمند است کمک کند چه فایده ای دارد فقط پول را جمع کرده.
افرادی که در کنگره خدمت می کنند از یک سری مراحل می گذرند و بخشش می کنند.بخشش یعنی گذشتن از خود.وقتیکه فردی کمک راهنما می شود می گذرد از وقت خودش و از خواسته هایش ولی در عوض چیزهای خوب به دست می آورد.راهنما از رهجوهایش توقع دارد که درسسهایشان را بنویسند و گوش کنند و به وظایفشان عمل بکنند.با بخشش این تاریکی ها از قلبشان کنده می شود.خداوند می گوید ما سریع الحساب هستیم.یعنی زمانیکه فردی در هر جایگاهی خدمت می کند حال خودش خوب می شود و مشکلات خودش کمتر می شود وگرنه هیچ کسی بیکار نیست که از صبح بیاید و انواع خدمات را بدهد بدون هیچ مزدی.برای هر فردی که در کنگره به درمان می رسد هزینه می شود.بعنوان مثال همسر من پنج سال است درمان شده است در این پنج سال اگر روزی ده هزار تومان مواد مصرف می کرد و با خرجهای دیگرش ماهی ششصد هزار تومن می شد.بنابراین باید به این توجه داشته باشیم که باید خدمت کنیم تا جبران کنیم و تا حالمان خوب شود و ضد ارزشها از ما کنده شوند.
مثلث زندگی شامل بهشت و برزخ و جهنم میشود. بهشت همان حال خوش ماست که نتیجه تزکیه و پالایش است و جهنم هم با انجام اعمال ضد ارزشی در ما پدیدار می شود و برزخ شامل افرادی می شود که خنثی هستند نه عمل زشتی انجام می دهند و نه عمل مثبتی.این افراد در برزخ هستند.برای اینکه از برزخ بیایید و وارد بهشت شوید باید تزکیه و پالایش کنید و از ضد ارزشها دور باشید.
افکار ممکن است ما را بیمار کنند.برخی از افرادی که بیمار هستند از راه خلاف پول به دست می آورند و باید خرج بیماری هایشان کنند.
زیاد به آینده فکر نکنید چون از شما انرژی می گیرد.مثلا اینکه ده سال دیگر برای بچه من چه اتفاقی می افتد.این خوب نیست زیرا آینده مثل یک سیبی است که این سیب زمانیکه می افتد روی زمین هزار بار می چرخد.باید برای آینده برنامه ریزی کرد ولی نمی توان زیاد به آن فکر کرد چون از آدم انرژی می گیرد.اگر رها کنید به خیلی از چیزها می رسید.آقای امین در یکی از سی دی هایشان می گویند اتفاق ها برای آدم بی دلیل نمی افتد.همه اتفاق ها بر حسب حساب و کتاب است.بی دلیل فردی تصادف نمی کند یا بی دلیل فردی معتاد نمی شود خواسته داشته.کائنات ما را به خواسته مان می رساند.
نشانه لذت و آرامش واقعی یا آرامش درونی نداشتن تند تپیدن ضربان قلب در استرس و اضطراب بودن است.من در کنگره معنای آرامش را متوجه شدم از درون آرام بودن و ذهن آرام داشتن.در مورد هر کاری که می خواهیم انجام بدهیم باید فکر کنیم ولی باید بتوانیم آن را کنترل کنیم و به چیزهای خوب فکر کنیم تا آن افکار منفی برود و نوع نگاه و نگرش باید تغییر کند.
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جهان بینی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic