از فرمانبرداری تا فرماندهی
پنجشنبه 19 مهر 1397 ساعت 18:09 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
این جلسه؛ دوازدهمین جلسه از دور بیست و دوم، از سری کارگاه‌های آموزشیخصوصی کنگره 60  نمایندگی 
استاد معین، روزهای پنج شنبه مورخ 97/7/19 به استادی:  کمک راهنمای محترم مسافرعلیرضا؛ نگهبانی :مسافر امیر و دبیری:مسافر وحید، با دستور جلسه‌: از فرمانبرداری تا فرماندهی راس ساعت 17:00 برگزار شد.

سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر. خیلی خوشحال هستم که این توفیق به من داده شد که یک‌بار دیگر در خدمت شما عزیزان باشم.امروز جلسه در دو بخش اجرا می‌شود.بخش اول دستور جلسه و بخش دوم تولد یک سال رهایی مسافر مهدی عزیز هست.امیدوارم جلسه خیلی خوب و پرانرژی در کنار همدیگر داشته باشیم.


دستور جلسه این هفته فرمان‌برداری تا فرماندهی هست.اگر ما در طول درمان جسم جهان‌بینی و روان را در نظر بگیریم شخصی که در جایگاه مصرف‌کننده قرار می‌گیرد حکومت جسم از او گرفته می‌شود خیلی از مسائل روحی و روانی و جهان‌بینی شخص مصرف‌کننده نامتعادل شده و به سمت نیروهای منفی و تاریکی‌ها سوق داده می‌شود..

تمام خواسته‌های شخص نفسانی می‌شود یعنی نفس اماره  برای او تعیین می‌کند که چه‌کاری انجام دهد و چه‌کاری انجام ندهد.درواقع فرماندهی از او گرفته می‌شود.این فرماندهی دیگر دست عقل نیست.به قول آقای مهندس مصرف‌کننده مواد مخدر عقل دارد نفس و حس فرد است که به‌هم‌ریخته است.این حکومت با فرمانده نالایق جایگاه شخص را مشخص می‌نماید.

در مصرف مواد مخدر وقتی این اتفاق می‌افتد درواقع شخص نیاز پیداکرده است به مصرف مواد.انسان از دو بخش صور آشکار و صور پنهان تشکیل‌شده است.بخشی از مسائل جسمی ما برمی‌گردد به صور آشکار و بخش عمده آن برمی‌گردد به صور پنهان.

شخصی که فرماندهی از او گرفته‌شده است نمی‌تواند فرمان‌بردار خوبی باشد.ما در کنگره یاد می‌گیریم که چگونه فرماندهی را به شخص برگردانیم.و شخص مصرف‌کننده باید فرمان‌بردار کامل باشد تا تبدیل به فرمانده خوبی شود.

90درصد بار درمان اعتیاد روی جسم هست.جسم وقتی به حالت تعادل طبیعی درمیاید در ادامه جهان‌بینی و روان به تعادل می‌رسد.

با تکرار و اجرای قوانین و حرمت‌های کنگره ما می‌توانیم فرماندهی را مجدداً بازگردانیم.اگر ما بتوانیم در سفر اول فرماندهی جسم و روان خود را برگردانیم در ادامه با آموزش‌های کنگره 60 و با ارتقاء جهان‌بینی خود به فرماندهی صور پنهانمان هم می‌توانیم برسیم. اگر مسافری در سفر اول رهجوی فرمان بری باشد می‌تواند در ادامه جایگاه استاد جلسه‌ای و کمک راهنمایی یا ایجنتی و مرزبانی را هم تجربه کند و حتی این جایگاه‌ها به او داده می‌شود. کسانی که فرمان‌بردار نیستند درگیر حاشیه می‌شوند و تبدیل به انسان‌های ایراد بگیر می‌شوند و در سفر خود دچار مشکل می‌شوند.و بالطبع هیچ جایگاه خدمتی به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.

اعلام سفر مسافر:

 سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر. با بیش از 10 سال تخریب وارد کنگره شده‌ام.آخرین آنتی ایکس مصرفی‌ام تریاک متادون بود. به مدت 14 ماه و16 روز سفر کردم به روش d.s.t با شربت شفابخش ot با راهنمایی استاد گران قدرم آقای علیرضا سفر کردم. ورزش در کنگره فوتسال. رهایی 17 ماه

صحبت های استاد درباره رهجو:

مهدی با مصرف انواع مواد مخدر وارد کنگره شد. مهدی از نظر جسمی وضعیت خیلی بدی نداشت ولی از نظر جهان بینی و روان درگیر  و دچار تخریب زیادی بود. البته بعدا بواسطه سفر درست و فرمانبری و دریافت آموزشهای کنگره به تعادل رسید به طوری که در سفر دوم به یکی از خدمت گزاران خوب کنگره تبدیل شده است. برای مهدی عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی درتمام مراحل زندگی اش خواهانم. به همسفر و کمک راهنمای همسفرش هم تبریک می گویم.


آرزوی مسافر:

آرزومندم تمام کسانی که بیرون از کنگره درگیر بیماری اعتیاد هستند بتوانند مسیر کنگره را پیدا کنند بخصوص برادرم که درگیر این بیماری می باشد وارد کنگره بشود و به درمان برسد.

صحبت های مسافر:

 بسیار خوشحالم که امروز این جایگاه را تجربه میکنم و امیدوارم تمام سفر اولی ها این جایگاه را تجربه کنند.ممنونم از تمام کسانی که مشارکت کردند و از من حمایت کردند. فکر میکردم به روز اولی که وارد کنگره شدم و اینکه چقدر سخت بود نشستن بر روی این صندلی.خوشبختانه همسفر من چند ماه زودتر از من وارد کنگره شده بود و هر شب در باره کنگره به من توضیح میداد اما من باورم نمیشد که در کنگره به رهایی و درمان برسم چون انواع روشهای ترک را تجربه کرده بودم.و هر روز ورودم به کنگره را عقب می انداختم به طوری که چهار ماه طول کشید به جلسه تازه واردین بیایم.جالب اینکه روز تولد من مصادف شد با روزی که همسفرم وارد کنگره شد.و خدارو سپاسگزارم که همچین اتفاقی افتاد.چرا که اگر من وارد کنگره نمیشدم زندگیم ، همسفرم و فرزندم که خداوند در سفر دوم به من داد الان وجود نداشتند.وقتی که وارد کنگره شدم فقط به این فکر میکردم که کی به درمان میرسم تا بتوانم از اینجا بروم.اما وقتی کم کم تحت آموزشهای کنگره قرار گرفتم متوجه شدم چه مشکلاتی دارم و چقدر در من تخریب به وجود آمده است.پس ماندم و خوشحالم که امروز در این جایگاه هستم.کنگره 60 خیلی به من کمک کرد.از همسفرم بسیار سپاسگذارم که در این مسیر بسیار به من کمک کرد همچنین از کمک راهنمای عزیزم آقای علیرضا ممنونم که در این مدت حامی و یاور من بوده و هستند و همچنین از کمک راهنمای همسفرم بسیار سپاسگذارم که سنگ صبور همسفرم بودند.

صحبت های کمک راهنمای همسفر:

من خیلی خوشحالم که در کنار این خانواده خوشبخت و جمع شما عزیزان هستم. در سفر دوم بسیار مهم است که بتوان زندگی را سروسامان داد و پیش برد. آقا مهدی و همسفرشان در این چند ماه اخیر بسیار خوب پیش رفته اند وامیدورام باهمین رویه ادامه بدهند. روز رهایی شان آرزو کردم که تولد یک سال رهایی شان ثمره زندگی شان در آغوششان باشد که خداراشکر الان در کنارشان حضور دارد.امیدوارم این زوج دوست داشتنی قدر باهم بودن رابدانند ودر زندگیشان موفق باشند.

صحبت های همسفر:

قبل از هر چیز خدا را شکر می کنم به خاطر حال خوش امروزمان. بخاطر دیدن رهایی مسافرم. من سه سال پیش دقیقا در همچین روزی وارد کنگره شدم. در حالی که بسیار ناامید بودم ولی امروز بسیار امیدوارم.آن روز فکر می کردم بدبخت ترین آدم روی زمینم. از مسافرم پر از خشم بودم. مسافرم قبول نداشت که یک بیمار اعتیاد است. ولی خدارا شکر وارد کنگره شد به رهایی رسید و هم اکنون در اینجا خدمت گزار است. خوشحالم که برای خدمت کردن تلاش میکند .آرزومندم که به زودی شال کمک راهنمایی را بر دوشش ببینم.

 

تهیه و تنظیم: مسافران سعید و فرهاد

عکاس: مسافر سعید

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات روزهای پنجشنبه، تولدها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات