وظایف رهجو و راهنما
سه شنبه 30 بهمن 1397 ساعت 19:33 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ چهاردهمین  جلسه از دور بیست و پنجم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60   نمایندگی ستارخان، روزهای سه شنبه مورخ  97/11/30: به استادی  مسافر امین؛ نگهبانی :مسافر حسین و دبیری: مسافر محمدرضا، با دستور جلسه‌: وظایف رهجو و راهنما  راس ساعت 17:00 برگزار شد.


خلاصه سخنان استاد:

خدا رو شکر می‌کنم که این جایگاه را تجربه می‌کنم و آموزش می‌گیرم. دستور جلسه در مورد وظایف رهجو و راهنما می‌باشد همان‌طور که آقای مهندس می‌فرمایند کلمات در کنگره بار و مفهوم خودشان را می‌رسانند وقتی ما در مورد رهجو صحبت می‌کنیم

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای سه شنبه،


شربتOT
پنجشنبه 18 بهمن 1397 ساعت 19:00 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
این جلسه سیزدهمین جلسه از دور بیست و سوم از سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی ستارخان روزهای پنجشنبه مورخ 97/11/18:به استادی  ایجنت محترم آقای سبحانی ، نگهبانی :  مسافر محمد و دبیری موقت : مسافر محمدرضا با دستور جلسه شربت OT (همچنین اولین سال رهایی مسافر وحیدجشن گرفته شد). راس ساعت 17:00 آغاز به کارکرد.خیلی خوشحالم که در این جایگاه خدمت می‌کنم. دستور جلسه درباره شربت اوتی است و بخش دوم را درباره وحید عزیز صحبت می‌کنم.
ادامه مطلب
0t
دوشنبه 15 بهمن 1397 ساعت 19:33 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )


این جلسه؛  نهمین  جلسه از دور بیست و هفتم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60   نمایندگی ستارخان، روزهای سه شنبه  مورخ  97/11/15: به استادی مسافرفرشاد؛ نگهبانی :مسافر حسین و دبیری: مسافر محمدرضا، با دستور جلسه‌: OT راس ساعت 17:00 برگزار شد.
همچنین مراسم تجللیل و قدردانی از ایجنت فعلی شعبه آقای علیرضا عیوضی و معارفه ایجنت جدید نمایندگی آقای بهمن سبحانی با حضور دیدبان محترم آقای سلامی برگزار شد.

خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که امروز در این جایگاه خدمت می‌کنم. دستور جلسه درباره شربت ot است که درباره این دستور جلسه به‌اندازه کافی صحبت و مشارکت شد. من می‌خواهم تجربه خودم را د ر این باره بگویم. 


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات روزهای سه شنبه،


OT( او تی)
یکشنبه 14 بهمن 1397 ساعت 19:04 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛  هشتمین جلسه از دور بیست و هفتم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60   نمایندگی ستارخان، روزهای یک شنبه مورخ  97/11/14: به استادی مسافر آیدین؛ نگهبانی :مسافر وفا و دبیری: مسافر مهدی، با دستور جلسه‌: OT راس ساعت 17:00 برگزار شد.
خلاصه سخنان استاد:


قبل از این که صحبتهایم را شروع کنم از همه شما عزیزان و کمک راهنماهای محترم تشکر میکنم که به من این فرصت را دادین تا در این جایگاه خدمت کنم.من می خواهم راجب OT و حواشی آن ، و اتفاقاتی که می افتد تا یک نامه به دست رهجو برسد را برایتان بازگو کنم.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، گزارش جلسات روزهای یکشنبه،


سم زدایی و سم نزدایی و تولد 3سال رهایی مسافر رسول
پنجشنبه 11 بهمن 1397 ساعت 17:18 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه دوازدهمین جلسه از دور بیست و سوم از سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی ستارخان روزهای پنجشنبه مورخ 97/11/11:به استادی  ایجنت محترم آقای علیرضا عیوضی، نگهبانی :  مسافر محمد و دبیری: مسافر فرهاد با دستور جلسه سم زدایی یا سم نزدایی (همچنین سومین سال رهایی مسافر رسول جشن گرفته شد). راس ساعت 17:00 آغاز به کارکرد.


خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که یک‌بار دیگر هم در این جایگاه خدمت می‌کنم. دستور جلسه درباره سم‌زدایی و سم نزدایی می‌باشد. درباره این دستور جلسه به‌اندازه کافی صحبت و مشارکت شد. این دستور جلسه جزو مهم‌ترین واصلی‌ترین دستور جلسات هفتگی کنگره 60 می‌باشد. اگر بخواهیم از تجربیات خودمان بگوییم اکثر ما تجربه‌ی سم‌زدایی را درگذشته داشته‌ایم. چه به‌صورت ترک‌های سقوط آزاد در خانه یا کمپ و یا رفتن به کلینیک‌ها و سم‌زدایی کردن و پرداخت مبالغ پول برای این کار. 

ادامه مطلب

سومی سال رهایی مسافر رسول
سه شنبه 9 بهمن 1397 ساعت 18:23 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این هفته پنج شنبه مورخ 97/11/11  تولد سومین سال رهایی مسافر رسول رهجوی ایجنت محترم آقای علیرضا عیوضی را جشن میگیریم.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، رهایی ها ...، تولدها، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای پنجشنبه،


سم زدایی و سم نزدایی
سه شنبه 9 بهمن 1397 ساعت 15:57 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
این جلسه؛ یازدهمین  جلسه از دور بیست و پنجم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60   نمایندگی ستارخان، روزهای سه شنبه مورخ  97/11/09: به استادی   مسافر ارسول ؛ نگهبانی :مسافر حسین و دبیری: مسافر محمدرضا، با دستور جلسه‌: سم زدایی و سم نزدایی  راس ساعت 17:00 برگزار شد.

خیلی خوشحالم که امروز در این جایگاه خدمت می‌کنم. دستور جلسه درباره سم‌زدایی و سم نزدایی هست. خوبی کنگره 60 این هست که آموزش‌ها و مطالب آن بارها و بارها تکرار می‌شود تا کلیه مطالب ملکه ذهن شود. درباره همین مطلب سم‌زدایی هم به همین صورت هست این تکرار باعث شد که من که اصلاً سم‌زدایی نکرده‌ام...

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، گزارش جلسات روزهای سه شنبه،


دلنوشته از مسافر سعید.قناعت و بهره وری
سه شنبه 9 بهمن 1397 ساعت 15:04 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

توضیح درباره این دل نوشته: در متن به کلماتی برخورد می‌کنیم که ممکن است ازنظر نگارش غلط باشد اما به دلیل اینکه این دل نوشته بسیار ساده و معصومانه نوشته‌شده و یکی از عوامل سادگی این دل نوشته زبان نگارش آن هست که کاملاً به‌صورت محاوره‌ای‌ نوشته‌شده است. در تصحیح و ویرایش متن چون دیدم دست بردن در فعل‌ها ویراستاری بیش‌ازحد قطعاً از دل‌نشین بودن آن می‌کاهد و به‌سادگی اش ضربه می‌زند سعی کردم تا جای امکان مداخله‌ای چه ازنظر دستوری و املاء لغات ننمایم.

 

 

دل نوشته از مسافر سعید، لژیون 11

چیکار کنیم که در سفر اول چیز بیشتری گیرمون بیاد؟

اولین کاری که باید بکنم اینه که باید بخوام. چون خواستن خیلی مهمه. بعدش باید گوش‌به‌فرمان باشم باید 

خواسته داشته باشم باید هدف بذارم برای خودم
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دل نوشته مسافران ...،


سم زدایی و سم نزدایی
یکشنبه 7 بهمن 1397 ساعت 18:17 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛  هفتمین جلسه از دور بیست و هفتم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60   نمایندگی ستارخان، روزهای یک شنبه مورخ  97/10/07: به استادی مسافر کمک راهنمای محترم اهورا؛ نگهبانی :مسافر وفا و دبیری: مسافر فرهاد، با دستور جلسه‌: سم زدایی و سم نزدایی راس ساعت 17:00 برگزار شد.

خیلی خوشحالم که در این جایگاه خدمت می‌کنم و امیدوارم که بتوانم جلسه خوبی را برگزار کنم. دستور جلسه درباره سم‌زدایی و سم نزدایی است و دستور جلسه بسیار مهمی است. چون کنگره 60 درباره 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای یکشنبه،


این جلسه یازدهمین جلسه از دور بیست و سوم از سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی ستارخان روزهای پنجشنبه مورخ 97/10/4:به استادی  کمک راهنمای  محترم محترم مسافر محسن، نگهبانی :  مسافر محمد و دبیری: مسافر فرهاد با دستور وادی پنجم  (همچنین اولین سال رهایی مسافر قاسم جشن گرفته شد). راس ساعت 17:00 آغاز به کارکرد.

خیلی خوشحالم که در این جایگاه صحبت خدمت می‌کنم. درباره دستور جلسه که وادی پنجم و تأثیران روی من هست کمی صحبت می‌کنم و سپس به تولد قاسم می‌پردازم. 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، تولدها، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای پنجشنبه،


 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic