وادی نهم
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 18:25 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
این جلسه؛ اولین جلسه از دوره‌ی بیست و پنجم ، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 ، روزهای یکشنبه مورخ 97/2/30 با استادی آقای محمد؛ نگهبانی آقای مهدی و دبیری آقای مهدی، با دستور جلسه‌ی (وادی نهم) رأس ساعت 17:30آغاز به کار نمود.
          
خلاصه سخنان استاد:
خیلی خوشحالم که امروز در این جایگاه خدمت می کنم. دستور جلسه در باره وادی نهم و تاثیر آن روی من هست و چه خوب که این دستور جلسه مصادف شده با رو زهای آغازین ماه رمضان، همینطور که میدانیم در ماه رمضان هم به نوعی بر روی نقطه تحمل خود کار می کنیم و آن را بالا می بریم. 
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات روزهای یکشنبه، دستورجلسات هفتگی،


وادی نهم
پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 ساعت 16:52 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
این جلسه؛ هشتمین جلسه از دوره‌ی بیست و یکم ، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 ، روزهای پنج شنبه مورخ 97/2/27 با استادی آقای وحید؛ نگهبانی آقای یوسف و دبیری آقای حسن، با دستور جلسه‌ی (وادی نهم) رأس ساعت 17:30آغاز      به کار نمود.
                       

خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که امروز این جایگاه را تجربه می کنم تا خدمت کنم و آموزش بگیرم.

وقتی نیرویی از کم شروع شود و به درجه بالا و بالا تری برسد، نقطه ی تحمل پیدا می شود

  • یکی از بزرگترین مشکلات من در زمان مصرف نداشتن صبر و شکیبایی بود و در تصمیم گیریهایم بسیار شتاب زده رفتار می کردم، عجول بودم و خیلی زود هیجان زده می شدم. به خاطر همین نیز تصمیمات من غالبا اشتباه و نادرست بود و به مشکل بر می خوردم.  اما با آموزشهایی که در کنگره کرفتم رفته رفته نقطه تحمل خودم  را بالا بردم و توانستم در تصمیمهایم صبر و تحمل به کار ببرم. از این نظر آموزشهای این وادی برایم خیلی کاربردی و کمک کننده بود. در این وادی آموختم که برای بالا بردن نقطه تحملم باید سعی و کوشش نمایم و به تدریج این کار را آنجام دهم و همیشه مثلث دانایی را که از سه ضلع تجربه ،تفکر                                                                                                                    
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای پنجشنبه،


حلول ماه رمضان مبارک
پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 ساعت 16:47 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
ماه مبارک رمضان

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به تمامی اعضاء کنگره60 تبریک عرض می نماییم، امیدواریم که این ماه مانند همیشه منشاء الهام های رهایی بخش گردد.


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مناسبت ها، جهان بینی،

الهام از رمضان
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 18:18 | نوشته ‌شده به دست مهدی عبیداوی | ( نظرات )
این جلسه؛ چهارمین جلسه از دوره‌ی بیست و سوم ، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 ، روزهای سه شنبه مورخ 97/2/25با استادی آقای علی ریحانی؛ نگهبانی آقای علی جوادی و دبیری آقای شهاب، با دستور جلسه‌ی (الهام از رمضان) رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خیلی خوشحالم که امروز در خدمت شما هستم و امیدوارم بقیه دوستان هم این جایگاه و این حال خوش را تجربه کنند.قبل از جلسه فکر میکردم که چگونه در باره این دستور جلسه صحبت کنم؟ که قطعا انسان باید  به موضوعاتی که میخواهد در باره آنها گفتگو کند از پیش فکر کند، بر خودم لازم دانستم موضوع را به گونه ای دیگر بشکافم، در موضوعات اعتقادی بحث کردن ممکن است به جبهه گیری بیانجامد. من شخصا فکر می کنم کنگره 60 دارای یک تفکر درونزا می باشد و تمام موضوعات را با تفکر و نگاه خودش می بیند و بررسی می کند. رمضان یعنی قطع کردن، به این معنی که هر کسی وارد کنگره می شود و روی برنامه دی اس دی قرار می گیرد تا پایان دوره باید بین فواصل منظم زمانی قطع مصرف  شود تا به رهایی برسد. چون این روش با شروع ماه رمضان انجام شد بنابراین از این ماه الهام گرفته شد،  آقای مهندس در ابتدای راه به گفته خودشان، تصمیم به ترک یا درمان نداشتند و رفته رفته در ادامه، مسیر و روش دی اس دی آشکار گردید. موضوع دیگر این هست که در کنگره ما به شکرانه اتفاقات خوبی که برایمان می افتد یک سری مراسم ویزه ای مانند گلریزان و غیره را انجام می دهیم که اساس همه این کارهای خوب ماه رمضان است که الگوی این روش بوده است. امیدوارم که امسال هم مانند گذشته و حتی بهتر از آن در مشارکتهای ویژه این ماه به صورت حسی و دلی شرکت کنیم و باهم و در کنار هم رمضان خوبی را سپری کنیم. 

از این که به صحبتهای من توجه کردید خیلی متشکرم.

 


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای سه شنبه،


الهام از رمضان
یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 ساعت 17:24 | نوشته ‌شده به دست مسافر شهاب | ( نظرات )
این جلسه؛ چهاردهمین جلسه از دوره‌ی بیست و چهارم کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای یکشنبه مورخ 97/2/23با استادی آقای هاشم؛ نگهبانی آقای محمد و دبیری آقای وحید با دستور جلسه‌ی (الهام از رمضان) رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


سخنان استاد:
سلام دوستان هاشم هستم یک مسافر. خیلی خوشحال هستم که امروز در این جایگاه قرار دارم تا بتوانم از شما عزیزان آموزش بگیرم و همچنین از آقا محمد تشکر می کنم که این موقعیت را در اختیار من قرار دادند.
دستور جلسه امروز در مورد الهام از رمضان است. من در زمان مصرف اصلا نمی دانستم چه زمانی ماه رمضان شروع می شود و چه زمانی به پایان می رسد. ...
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات روزهای یکشنبه،


رفتار خوب، کردار و عملکرد خوب...
سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 ساعت 19:56 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ سومین جلسه از دوره‌ی بیست و سوم از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای پنجشنبه مورخ 18/2/97 با استادی: ایجنت گرامی نمایندگی آقای علیرضا؛ نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر شهاب، با دستور جلسه‌ی هفته راهنما(جشن) رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که امروز در این جایگاه هستم و هفته راهنما را جشن میگیریم. این جشن مختص مسافران می باشد و در تمام نمایندگی های کنگره 60 یکسان می باشد. امیدوارم جلسه خوبی داشته باشیم.

 امروز روز شما هست( اشاره به مسافرین) و باید از راهنما و کمک راهنمایتان، کسی که به شما آموزش داده و برایتان وقت گذاشته و با تمام وجود این کار را کرده، قدر دانی نمایید.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مناسبت ها، گزارش جلسات روزهای پنجشنبه،


درمان مانند تصویر چهره ای است که به صورت پازل بندی کامل می شود
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 ساعت 17:08 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ سیزدهمین جلسه از دوره‌ی بیست و چهارم کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای یکشنبه مورخ 15/2/1397با استادی آقای مجتبی؛ نگهبانی آقای محمد و دبیری آقای وحید با دستور جلسه‌ی (هفته راهنما) رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


سخنان استاد:

خیلی خوشحالم و باعث افتخار است که دوباره در این نمایندگی حضور دارم. نمایندگی استاد معین برای من حس و حال خوبی دارد. به خاطر راهنمایان و رهجویان بسیار خوبی که تربیت کرده است. دستور جلسه این هفته در مورد جایگاه راهنما و کمک راهنما است. این دو جایگاه از نظر قدر و ارزش تفاوتی ندارند... 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، جهان بینی، گزارش جلسات روزهای یکشنبه،


عشق ، عقل و ایمان و سیستم ایکس
پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 ساعت 18:33 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ ششمین جلسه از دوره‌ی بیست و یکم کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای پنج‌شنبه مورخ 15/2/97 با استادی کمک راهنمای گرامی بهمن؛ نگهبانی آقای یوسف و دبیری آقای فتح الدین با دستور جلسه‌ی هفته راهنما رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان؛ بسیار خوشحالم که برای خدمت در این جایگاه قرار گرفتم، هفته ی راهنما را خدمت تمام عزیزان و به ویژه جناب مهندس دژاکام تبریک عرض می نمایم و برای همه ی عزیزان آرزوی بهترین ها را دارم.

در این هفته که مقارن با هفته ی معلم در سراسر ایران است،  رهجویان و دانشجویان برای تقدیر از معملمان خود تلاش می کنند. در کنگره 60 نیز این امر با تقدیم پاکت انجام می گیرد، بهترین پاداش برای یک راهنما سفر خوب و سلامتی رهجو است...


ادامه مطلب

 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic