وادی یازدهم و تاثیر آن روی من،جشن رهایی مسافر رحیم
پنجشنبه 28 تیر 1397 ساعت 18:07 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ سومین جلسه از دور بیست و دوم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی استاد معین، روزهای پنج شنبه مورخ 97/4/28 به استادی:کمک راهنمای محترم مسافر محسن؛ نگهبانی :مسافر امین و دبیری:مسافر قاسم ، با دستور جلسه‌ی ( وادی یازدهم و تاثیر آن روی من،مراسم اولین سالگرد رهایی مسافر رحیم) رأس ساعت 17:00آغاز شد.


خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که امروز در این جایگاه خدمت میکنم.امیدوارم جلسه خوبی را برگزار کنیم وهمین طور تولد رحیم عزیزی را جشن میگیریم.من با احترام به دستور جلسه که وادی یازدهم می باشد سخنانم را به دو بخش تقسیم میکنم وبه طور مختصر کمی درباره این وادی صحبت میکنم وبیشتر سخنانم را به رحیم عزیز اختصاص میدهم.


رود های خروشان وچشمه های جوشان به بحر و اقیانوس می پیوندند. چشمه باید از خودش جوشش داشته باشد.یا به عبارتی متکی به خود باشد. با آب ریختن از بیرون نمی توان چشمه را احیا کرد. این جور کارها موقتی و گذرا می باشد. تا اینجا 10 وادی

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: تولدها، گزارش جلسات روزهای پنجشنبه،


حرمت کنگره 60 (چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است؟)
سه شنبه 26 تیر 1397 ساعت 16:44 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
این جلسه؛ سیزدهمین جلسه از دور بیست و سوم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60، نمایندگی استاد معین، روزهای سه شنبه مورخ 1397/4/26 به استادی  مسافر حسن؛ نگهبانی مسافر علی: و دبیری مسافر حسین، با دستور جلسه‌ی (حرمت کنگره 60 ،چرا رابطه مالی و کاری در کنگره ممنوع است.)رأس ساعت 17:00 آغاز شد.

خیلی خوشحالم که امروز در این جایگاه خدمت می‌کنم. دستور جلسه درباره حرمت کنگره 60 و ممنوعیت رابطه کاری و مالی هست.برای اینکه درباره دستور جلسه صحبت کنم اول درباره تجربیات و گذشته خودم مطالبی را بیان می‌کنم که فکر می‌کنم بی‌ارتباط به این دستور جلسه نیست. یعنی جایگاه امروز خودم را با گذشته مقایسه می‌کنم. روزی که وارد کنگره شدم باحال بسیار خرابی وارد شدم و ازنظر روحی بسیار به‌هم‌ریخته و بی‌تعادل بودم.ازنظر خانوادگی و اجتماعی جایگاه خودم را ازدست‌داده بودم ، در میان دوستان و آشنایان منزلتی نداشتم و از محل کار هم اخراج شده بودم. 


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای سه شنبه،


گزارش تصویری اولین لژیون آبیاری سال 1397(پارک جنگلی جاجرود)
یکشنبه 24 تیر 1397 ساعت 18:48 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
روز پنجشنبه مورخ 97/4/21 اولین لژیون آبیاری سال 1397 در پارک جنگلی جاجرود با حضور مسافرانی از نمایندگی های استاد معین، ابوریحان و ایمان تشکیل گردید.ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اخبار و گزارش ها، تصاویر،


حرمت کنگره 60 ،چرا رابطه مالی و کاری در کنگره ممنوع است.
یکشنبه 24 تیر 1397 ساعت 18:26 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
این جلسه؛ نهمین جلسه از دور بیست و پنجم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60، نمایندگی استاد معین، روزهای یکشنبه مورخ 1397/4/24 به استادی کمک راهنمای محترم مسافر مجتبی؛ نگهبانی مسافر مهدی: و دبیری موقت مسافر صادق ، با دستور جلسه‌ی (حرمت کنگره 60 ،چرا رابطه مالی و کاری در کنگره ممنوع است.)رأس ساعت 17:30 آغاز شد.

خیلی خوشحالم که امروز دراین جایگاه خدمت میکنم ودرباره این دستورجلسه صحبت میکنم.دستورجلسه امروز درباره حرمتها و رعایت آنها میباشد و اینکه چرا رابطه کاری ومالی در کنگره ممنوع میباشد اول جلسه گفته میشود که کنگره مکان مقدس و امنی میباشدکه هرشخص با ورود به آن باید حرمت آن را حفظ نماید.هرسازمان و هر مجموعه دیگری در جهان که هدفش پایداری و رشد میباشد حتما یکسری قوانین دارد که باید از طرف اعضاء رعایت شود

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات روزهای یکشنبه، دستورجلسات هفتگی،


حرمت کنگره
پنجشنبه 21 تیر 1397 ساعت 16:01 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ دومین جلسه از دور بیست و دوم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی استاد معین، روزهای پنج شنبه مورخ 97/4/21 به استادی: آقای سروش؛ نگهبانی آقای صالحی و دبیری آقای قاسم ، با دستور جلسه‌ی ( حرمت کنگره60، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است) رأس ساعت 17:30 آغاز شد.

خیلی خوشحالم که امروز در جمع  شما عزیزان هستم، و خدا را شکر می کنم که در این جایگاه هستم زیرا که این جایگاه بسیار پر انرژی و جذاب می باشد حتی برای کسی که بارها تجریه استادی را دارد و همیشه تازگی خودش را دارد و هر بار حس و حال عجیب و زیبایی دارد. آرزو می کنم که همه عزیزان بتوانند این جایگاه و این سطح انرژی را تجربه کنند و لذت ببرند. 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، رهایی ها ...، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای پنجشنبه،


کارگاه آموزشی کنگره 60؛ نمایندگی استاد معین
سه شنبه 19 تیر 1397 ساعت 16:13 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ دوازدهمین جلسه از دور بیست و سوم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60، نمایندگی استاد معین، روزهای سه شنبه مورخ 1397/4/19استادی آقای رسول، نگهبانی آقای علیو دبیری آقای حسین، با دستور جلسه‌ی "تخریب های شیشه و درمان آن با متد DSTرأس ساعت 17:30 آغاز شد.

خیلی خوشحالم که امروز می توانم در این جایگاه خدمت کنم، دستورجلسه درباره تخریب های شیشه و درمان آن با متد D.S.T  می باشد. من صحبت های خودم را به دو بخش تقسیم می کنم بخش اول مختصری درباره چگونگی ساخت شیشه و تاریخچه آن صحبت می کنم و بخش دوم سعی می کنم بیشتر از تجربیات خودم مربوط به عوارض شیشه و تخریب آن صحبت کنم. شیشه اولین بار قبل از جنگ جهانی دوم ساخته شد و در خلال این جنگها به عنوان نوعی دوپینگ و غلبه بر افسردگی و خواب آلودگی سربازان استفاده می شد.

اما به زودی وظیفه درمانی و دارویی خود را از دست داد و به عنوان مخدر و نیروزا بازار خود را پیدا کرد. ماده اصلی سازنده آن امفتامین و احتمالا کمی افدرین می باشد به علت اینکه قطعات ریز آن به صورت کریستالی یا تکه های نبات می باشد ...

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: انواع مواد مخدر...، کارگاه آموزشی، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای سه شنبه،


تخریبهای شیشه و درمان آن با متد دی اس تی
یکشنبه 17 تیر 1397 ساعت 17:54 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ هشتمین جلسه از دور بیست و پنجم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60، روزهای یکشنبه مورخ 1397/4/17 به استادی کمک راهنمای محترم مسافر مهدی؛ نگهبانی مسافر مهدی و دبیری مسافر وفا ، با دستور جلسه‌ی (تخریبهای شیشه ودرمان به روش D.S.T)رأس ساعت 17:00 آغاز شد.

خیلی خوشحالم که امروز در این جایگاه خدمت می کنم و امیدوارم بتوانم جلسه خوبی را برگزار کنم. دستور جلسه در باره تخریبهای شیشه و درمان آن به روش  دی اس تی می باشد. شیشه را در گروه روانگردانها دسته بندی می کنند، شکل ظاهری آن به صورت کریستالهای سفید رنگ و تکه های خورد شده نبات می باشد و به همین خاطر در ایران به شیشه معروف شده است. و جزو روانگردانهای صنعتی به حساب می آید. از نظر تخریب مخرب ترین ماده مخدر می باشد و مهندس دژاکام در باره تخریب شیشه می گوید: 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای یکشنبه،


تخریبهای شیشه و درمان آن به روش دی اس تی
یکشنبه 17 تیر 1397 ساعت 16:03 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ اولین  جلسه از دور بیست و دوم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 ، روزهای پنج شنبه مورخ 1397/04/14 استادی کمک راهنمای محترم مسافر ربیعی ؛ نگهبانی مسافر صالحی و دبیری مسافر قاسم ، با دستور جلسه‌ی (تخریبهای شیشه و درمان آن با متد D.S.T و همچنین مراسم تودیع کمک راهنمای محترم آقای کامران)رأس ساعت 17:00 آغاز شد.

خیلی خوشحالم که امروز در این جایگاه خدمت می کنم و امیدوارم جلسه خوبی را به کمک هم برگزار کنیم، در ادامه هم مراسم تودیع و قددردانی کمک راهنمای عزیز، آقای کامران را برگزار می کنیم. دستور جلسه درباره تخریبهای شیشه و درمان آن با متد دی اس تی می باشد. به خاطر دارم حدود 15 سال پیش دریکی از جلسات شعبه آکادمی  فردی  که تازه از زاپن آمده بود دستش را بلند کرد و از خرابی حالش گفت و از ماده ای که استفاده می کرد، بعدها این ماده برای ما آشنا شد. این ماده مخوف و خطرناک چیزی نبود جز شیشه. حالتهایی هم که آن فرد  داشت بسیار مخوف و ناگوار بود. حالتها و وضعیتهایی که تعریف می کرد اسف بار بود و وحشت آفرین. مسیر کنگره مسیری است که به سمت دانایی پیش می رود و با وجودی که آشنایی زیادی نسبت به این ماده مخدر صنعتی در آن مقطع وجود نداشت با این حال برای شناخت نسبی آن فقط یک جمله کافی بود: هر ماده ای که انسان را از حالت طبیعی خارج کند، ماده مخدر محسوب می شود و بعد از آن هرقدر این تخریب سرعت بیشتری داشته باشد تاوان بیشتری باید پرداخت نمود. پس از این بود که خیلی از خانواده ها اعم از زن مرد درگیر این مواد شدند و هست و نیستشان به خاکستر تبدیل شد. تعبیر آقای مهندس از مصرف کننده شیشه بسیار جالب بود: مانند این که گنجشکی را با گلوله توپ هدف قرار دهیم و به آن شلیک کنیم.یعنی به همین نسبت مخرب. خیلی راحت و با این فریب که در شیشه مرفین وجود ندارد و این گمان اشتباه که شیشه اعتیاد ندارد، توانست جایگاه خودش را باز کند و تخریبهای فراوانی به وجود آورد. چه تخریبهایی  به وجود  آورد و چه زندگی هایی را به آتش  کشید و چه خانواده دهایی ویران شدند.شیشه سیستم عصبی را منهدم می کند و بلایی بر سر سیستم عصبی میاورد که هیچ کدام از قرصها، داروها و روشهای درمانی پزشکان کوچکترین کمکی نمی توانستند به فرد بیمار بنمایند و همه از کسی که تخریب شیشه داشت به کل نا امید بودند.و خدا را شکر که روش دی اس تی توانست بر روی مصرف کنند شیشه تطبیق ایجاد نماید و مصرف کننده هم توانست خودش را با این روش تطبیق نماید و همینطور شربت اوتی و  آرامش و بازسازیی که طی سفر اول به واسطه ی این شربت شفا بخش اتفاق می افتد و همینطور سایر برنامه های درمانی کنگره 60 توانست به خوبی و با کیفیت بالایی این بیماری را درمان کند، بیماریی که همه به آن نگاه عاجزانه داشتند و از آن فرار می کردند در کنگره 60 درمان شد و دیدیم نمونه های بسیار زیاد و بدون نقص که با این روش درمان شدند و با کیفیت عالیی به درمان رسیدند ، 

 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای پنجشنبه،


آداب معاشرت، ادب و بی ادبی، تعادل و بی تعادلی
سه شنبه 12 تیر 1397 ساعت 17:48 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ یازدهمین جلسه از دور بیست و سوم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60، روزهای سه شنبه مورخ 1397/4/12استادی کمک راهنمای محترم مسافر کامران؛ نگهبانی مسافر علیو دبیری مسافر حسین ، با دستور جلسه‌ی (آداب معاشرت، ادب، بی ادبی، تعادل و بی تعادلی)رأس ساعت 17:00 آغاز شد.

خیلی خوشحالم که امروز در خدمت شما عزیزان هستم ، امیدوارم که بتوانم جلسه خوبی را برگزار کنم. دستور جلسه در باره آداب معاشرت، تعادل و بی تعادلی است. لازم می بینم این نکته را یادآوری کنم که بسیاری از آموزشهایی که در کنگره می بینیم شاید هیچ جایی نتوانیم شبیه آنها را بیابیم. آداب سخن گفتن، لباس پوشیدن، غذا خوردن و حتی روش عبور از خیابان به همراه خانواده و خیلی از آموزشهای بسیار جزیی که ظاهرا مهم نیستند، و لی عدم رعایت آنها ممکن است ما را به عنوان انسان بی ادب و بی نزاکت نشان دهد. این که هر محیطی یکسری مقرراتی مخصوص به خودش را دارد و کسانی که به چنین محیطی وارد می شوند باید مقررات آن را رعایت کنند امریست بدیهی. 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: انواع مواد مخدر...، کارگاه آموزشی، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای سه شنبه،


آداب معشرت،ادب بی ادبی، تعادل و بی تعادلی
یکشنبه 10 تیر 1397 ساعت 17:37 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
این جلسه؛ هفتمین  جلسه از دور بیست و پنجم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای یکشنبه مورخ 1397/4/10 به استادی  مسافر وحید ؛ نگهبانی مسافر مهدی و دبیری مسافر مهدی ، با دستور جلسه‌ی (آداب معاشرت، ادب، بی ادبی، تعادل و بی تعادلی) رأس ساعت 17:00 آغاز شد.


خلاصه سخنان استاد:
خیلی خوشحالم که امروز در این جایگاه خدمت می کنم و از کمک راهنمای خودم هم بسیار سپاسگزارم به خاطر آموزشها و زحمتهایی که برای من در طول  سفرم متحمل شدند، امیدوارم که بتوانم جلسه خوبی را با کمک شما برگزار کنم. دستور جلسه در باره آداب معاشرت، ادب، بی ادبی، تعادل و بی تعادلی هست. من بهترین نمونه ایی که می توانم مثال بزنم خودم هستم، چرا که به واسطه تخریبها و اثار بدی که  مواد و قرصهای اعصاب و روان در زمان مصرفم به من وارد شده بود و قسمت زیادی از سیستم ایکسم تخریب شده بود، دچار بی تعادلی و عدم دریافت حسی و ادراک سالم از محیط و پیرامونم شده بودم و به این خاطر در روابط با اطرافیانم به مشکل خورده بودم و بعد این تخریب تقریبا همه فامیل را در برگرفته بود، یعنی رفتاری که از من سر می زد چون در اثر عدم تعادل در جسم و روانم بود رفتاری نا مناسب و گاهی فاقد ادب و نزاکت بود.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: انواع مواد مخدر...، کارگاه آموزشی، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای یکشنبه،
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic