D - SAP
یکشنبه 29 مهر 1397 ساعت 17:38 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ هفتمین جلسه از دور بیست و ششم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی استاد معین، روزهای یکشنبه مورخ 97/7/29 به استادی؛ کمک راهنمای محترم مسافر شاهین ، نگهبانی :مسافر شهاب و دبیری:مسافر احمد ، با دستور جلسه‌ D_SAP  راس ساعت 17:00 برگزار شد.خلاصه سخنان استاد:

از شهاب عزیز سپاسگزارم که این فرصت را به من داد که بتوانم در این جایگاه آموزش ببینم و خدمت کنم. عرض ادب و احترام دارم حضور تمام خدمت‌گزاران کنگره 60، مخصوصاً نمایندگی استاد معین. دستور جلسه امروز درباره d.sap است؛ اما قبل از ورود به این بحث باید درباره لزوم این جلسه صحبت کنم. چه در طب جدید و چه در طب قدیم که باعث افتخار ما ایرانیان هست، آنچه هزاران سال پیش نوشته‌شده با بسیاری از مقالات علمی در سال 2018 مطابقت پیدا می‌کند. 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات روزهای یکشنبه، دستورجلسات هفتگی،


مراسم قدردانی از کمک راهنمای محترم سعید حاج محمدی
پنجشنبه 26 مهر 1397 ساعت 19:17 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ دوازدهمین جلسه از دور بیست و دوم، از سری کارگاه‌های آموزشیخصوصی کنگره 60  نمایندگی استاد معین، روزهای پنج شنبه مورخ 97/7/26به استادی:  ایجنت محترم مسافرعلیرضا؛ نگهبانی :مسافر امیر و دبیری:مسافر وحید، با دستور جلسه‌:  D_SAP ومراسم قدر دانی از کمک راهنمای محترم مسافر سعید راس ساعت 17:00 برگزار شد.


خلاصه سخنان استاد:

 در حدود یازده سال پیش که به کنگره آمدم سعید کمک زیادی به من کرد و تا این اندازه که می‌توانم بگویم بعد از کمک راهنمایم، سعید و خانواده مهربانش به منت بیشترین کمک را کردن. سعید از مسافرینی است که سابقه درخشانی در کنگره دارد، چه در دوره و جایگاه کمک راهنمایی‌اش و چه در جایگاه‌های دیگر و امروز برای سعید مصداق این سخن است که می‌گوید: پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است. و دوست دارم سعید هم از این نقطه آغاز جایگاه‌های دیگر را تجربه کند. برایش آرزوی موفقیت و بهروزی دارم و منتظرم که در مشارکت‌های زیبای شما بازهم از سعید بشنوم.خیلی متشکرم که به صحبت‌های من توجه کردید.


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دل نوشته مسافران ...، اخبار و گزارش ها، تصاویر، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای پنجشنبه،


گفتوگو با کمک راهنمای محترم مسافر بهمن
سه شنبه 24 مهر 1397 ساعت 19:04 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

 با عرض سلام لطفاً خودتان را معرفی و اعلام سفر کنید؟

سلام دوستان بهمن هستم یک مسافر، آنتی ایکس مصرفی تریاک، مدت 16 ماه به روش DST  با داروی درمانی اوپیوم به راهنمایی آقای مهرداد رزاقی سفر کردم، الآن هم 8 سال و 5 ماه است که رها و آزاد هستم و همچنین نزدیک به 5 سال است که از بند نیکوتین به راهنمایی آقای رامین سعادت جو آزاد و رها هستم.   


در مورد وادی اول و تأثیر آن روی خودتان توضیح دهید ؟

یکی از بهترین ویژگی‌های کنگره این است که تمام واژه‌ها تعریف مشخص خودشان رادارند، زمانی که از تفکر صحبت می‌کنیم به این تعریف مارسیم که تفکر یک حرکت درونی از یک مبدأ معلوم به یک مقصد معلوم است. تفکر بایستی یک ویژگی بسیار مهم داشته باشد، انسانی که می‌خواهد تفکر کند باید حتماً یک خواسته را در نظر بگیرد، یعنی توانایی این را داشته باشد که در ذهن خود بقیه خواسته‌هایش را به بعد موکول کند. اگر بتوانیم خواسته‌های خودمان را مشخص بکنیم و آن‌ها را اولویت‌بندی بکنیم بسیار تفکر کردن راحت‌تر خواهد شد، برای مثال یک سفر اولی مهم‌ترین خواسته‌اش  درمان اعتیاد است و بقیه خواسته‌هایش تابع این خواسته است و فعلاً باید بقیه را کنار بگذارد. اگر بتواند این کار را بکند تفکر صحیح شکل خواهد گرفت.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه ...،


دل نوشته‌ای از مسافر حمیدرضا
سه شنبه 24 مهر 1397 ساعت 18:40 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

دوران تاریک زندگی‌ام که فکر می‌کردم روشن بود توأم با شادی‌های الکی و غصه‌های زیاد بود و خیلی چیزهای بد دیگری که خجالت می‌کشم بگویم. بعد با کنگره آشنا شدم و بعد از حدود دوهفته از سفرم در کنگره بود که تازه فهمیدم چقدر از زندگی‌ام عقب افتادم ولی باز خدا را شکر می‌کنم که توانستم کمی بهتر از قبل شوم حتی یک درصد. مثلاً زمان خوابیدن و بیدار شدنم که بعد از نشئه بازی ساعت 9 صبح می‌خوابیدم اما اکنون قبل از ساعت 12 شب می‌خوابم و این برای کسانی که در حال درمان هستند پیروزی بزرگی به‌حساب می‌آید یعنی بهبودی و تنظیم خواب شب. یاد گرفتم که برای بازسازی وضعیت خواب شب باید از روز شروع کرد. یا مثلاً خیلی پرخاشگر و بی‌ادب بودم و خصوصیات اخلاقی بدی داشتم که خدا را شکر کم‌کم آن‌ها را هم دارم برطرف می‌کنم. امیدوارم روزی متوجه شوم که چه بر سرخود و خانواده‌ام آورده‌ام تا بتوانم کمی از محبت آن‌ها ر ا جبران کنم آیا می‌شود؟ اگر نشود دیگر نمی‌دانم چه خاکی بر سر خودم بریزم و شاید این کار انجام شود که قطعاً همین‌طور است باید انجامش دهم و رها شوم ولی اگر خدایی نکرده نتوانم، این بار فکر کنم دیگر خواهم مرد چون می‌دانم چیزی برای از دست ندارم. انشا اله با کمک راهنمای خوبم به درمان مارسم. پس به امید آن روز صبر می‌کنم و انشا اله نتیجه آن را خواهم گرفت.

مرسی از آقا امید راهنمای بسیار خوبم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دل نوشته همسفران ...،

از فرمانبرداری تا فرماندهی
یکشنبه 22 مهر 1397 ساعت 19:19 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ ششمین جلسه از دور بیست و ششم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی استاد معین، روزهای یکشنبه مورخ 97/7/22به استادی؛ دیدبان محترم آقای محمدصادق صداقت ، نگهبانی :مسافر شهاب و دبیری:مسافر احمد ، با دستور جلسه‌ از فرمانبرداری تا فرماندهی  راس ساعت 17:00 برگزار شد.


خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که امروز در این جلسه و این جایگاه حضور دارم تا خدمت کنم. دستور جلسه امروز درباره فرمان‌برداری و فرماندهی هست. سالها پیش را به خاطر می‌آورم که ره‌جوی سفر اول بودم و آن زمان در آبدارخانه به‌عنوان مسئول پذیرایی خدمت می‌کردم، یادم هست دریکی از آن روزها که اتفاق آنتی ایکس (هرویین) زیادی هم مصرف کرده بودم به خاطر احساس زیاد انرژی کاذب و همین‌طور عدم تعادلی که داشتم تصمیم به شستن آبدارخانه گرفتم و با شلنگ آب دیوارهای آنجا را شستم که ناگهان آقای مهندس وارد شدند و باد دیدن صحنه و اینکه من داشتم دیوار گچی را با آب می‌شستم و اصلاً متوجه خرابی که به بار می‌آوردم نبودم، به همین خاطر آقای مهندس از کار من ایراد گرفتند و گفتند اگر خدمت نمی‌کنی تخریب ایجاد نکن! سخن بسیار هشداردهنده و آموزنده‌ای بود. ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، دستورجلسات هفتگی، گزارش جلسات روزهای یکشنبه،


از فرمانبرداری تا فرماندهی
پنجشنبه 19 مهر 1397 ساعت 17:09 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
این جلسه؛ دوازدهمین جلسه از دور بیست و دوم، از سری کارگاه‌های آموزشیخصوصی کنگره 60  نمایندگی 
استاد معین، روزهای پنج شنبه مورخ 97/7/19 به استادی:  کمک راهنمای محترم مسافرعلیرضا؛ نگهبانی :مسافر امیر و دبیری:مسافر وحید، با دستور جلسه‌: از فرمانبرداری تا فرماندهی راس ساعت 17:00 برگزار شد.

سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر. خیلی خوشحال هستم که این توفیق به من داده شد که یک‌بار دیگر در خدمت شما عزیزان باشم.امروز جلسه در دو بخش اجرا می‌شود.بخش اول دستور جلسه و بخش دوم تولد یک سال رهایی مسافر مهدی عزیز هست.امیدوارم جلسه خیلی خوب و پرانرژی در کنار همدیگر داشته باشیم.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش جلسات روزهای پنجشنبه، تولدها،


سیستم ایکس
سه شنبه 17 مهر 1397 ساعت 18:27 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

این جلسه؛ دهمین جلسه از دور بیست و چهارم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی استاد معین، روزهای سه شنبه مورخ 97/7/17 به استادی: مسافر عبدا...؛ نگهبانی :مسافر رحیم و دبیری:مسافر امین، با دستور جلسه‌: سیستم ایکس راس ساعت 17:00 برگزار شد.

بانام و یاد الله جلسه امروز را شروع می‌کنیم.قبل از شروع صحبت‌هایم درباره سیستم ایکس دوست دارم از حس خوبی که دارم بگویم و خدا را شاکرم که در این جایگاه هستم و برای تمامی دوستان سفر اولی آرزومندم که با یک سفر باکیفیت به رهایی و در ادامه به این جایگاه برسند تا این حال خوب را تجربه کنند.


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، گزارش جلسات روزهای سه شنبه،


گزارش تصویری فعالیت ورزشی اعضای نمایندگی استاد معین
یکشنبه 15 مهر 1397 ساعت 19:16 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )
گزارش تصویری از فعالیت های ورزشی اعضای نمایندگی استاد معین در پارک طالقانیادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اخبار و گزارش ها، تصاویر،


سیستم ایکس
یکشنبه 15 مهر 1397 ساعت 18:46 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )


این جلسه؛ پنجمین جلسه از دور بیست و ششم، از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی استاد معین، روزهای یکشنبه مورخ 97/7/15 به استادی؛ کمک راهنمای محترم مسافر مهدی، نگهبانی :مسافر شهاب و دبیری:مسافر احمد ، با دستور جلسه‌ سیستم ایکس راس ساعت 17:00 برگزار شد.


سلام و وقت به خیر خدمت همه عزیزان جلسه امروز را شروع می‌کنیم. امیدوارم جلسه خوبی را در کنار هم برگزار کنیم. سیستم ایکس همان‌گونه که از عنوانش مشخص است هنوز برای ما کاملاً شناخته‌شده نیست و ابعاد پنهان زیادی دارد که انشالله در آینده شکافته خواهد شد. 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی، گزارش جلسات روزهای یکشنبه،


لژیون مالی ، خدمتی ماندگار
یکشنبه 15 مهر 1397 ساعت 14:42 | نوشته ‌شده به دست استاد معین | ( نظرات )

مصاحبه با کمک راهنمای محترم آقای محمد بهرام زاده، عضو  لژیون مالی نمایندگی استاد معین

 

 آقای بهرام زاده با سلام خدمت شما و تشکر از حضورتان، لطف بفرمایید خودتان را معرفی کنید؟

سلام دوستان محمد هستم یک مسافر. با بیش از 7 سال تخریب وارد کنگره شدم، آنتی ایکس‌های مصرفی شیشه، قرص، هروئین، کراک و متادون. مدت 13 ماه به روش DST با داروی درمانی شربت OT به راهنمایی کمک راهنمای محترم  آقای میثم حاتمی سفر کردم. رشته ورزشی تیراندازی با کمان. رهایی 4 سال و 4 ماه و چند روز. 16 ماه هم‌سفر نیکوتین کردم به راهنمایی آقای امین دژاکام رهایی از سیگار 8 ماه و چند روز.ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گفتگو، اخبار و گزارش ها،
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic